גארת׳ בייל, חלוץ ריאל מדריד ונבחרת ויילס

Simba תומכת בביצועים החלומיים של גארת׳ בייל

מפגש מקרי

הכול התחיל במפגש מקרי בין גארת׳ בייל לבין Simba Sleep. כשפגשנו את גארת׳ בפעם הראשונה, הוא הציב בפנינו אתגר שלא חשבנו עליו עד אז — מה קורה כשאתה זקוק לשינה טובה אבל לא יכול להגיע למיטה שלך בבית?

סגנון חיים הכולל טיסות תכופות מקשה מאוד על שמירת דפוסי שינה יציבים. על אחת כמה וכמה כשמדובר בספורטאים מקצוענים כמו גארת׳, שנסיעות ברחבי העולם הן דבר שבשגרה. מחקר שבוצע באוניברסיטת סטנפורד, מצא כי שינה מוגברת מביאה לשיפור הביצועים במגרש. לא רק גארת׳ בייל, אלא גם רוז׳ה פדרר ולברון ג׳יימס מרבים לדבר על החשיבות של 10 שעות שינה מדי לילה, אשר משפרות ב-10% את שיעור הקליעה ואת מהירות התגובה.

האתגר היה ליצור חוויית שינה בטיסה, המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת המתגברת על הקשיים שבשינה במושב מצומצם בגובה 11,000 מ׳.

האב-טיפוס

תכננו את ה-SIMBA Air-Hybrid — מושב הטיסה המתקדם ביותר בעולם, המבטיח את סביבת השינה האולטימטיבית עבור בעלי לו״ז טיסות תובעני.

העיצוב כולל את טכנולוגיית המזרן החלוצית של המותג, המשלבת 2,500 קפיצי כיס חרוטיים וספוג זיכרון מגיב המספק נוחות, ויסות חום ותמיכה אולטימטיביים. באמצעות כיוונונים עדינים אוטומטיים ניתן להשכיב את המשענת עד למצב 'אפס g', המדמה חוסר משקל אשר מקל מאוד על הלחץ המופעל על הגב, על עמוד השדרה ועל הגפיים. כל חסימה בזרימת הדם הטבעית בגוף — בעיה נפוצה בטיסות — משתחררת, וכל אברי הגוף מקבלים את החמצן הדרוש להם.

שותפות חדשה

לאחר למעלה מששה חודשים של תכנון האב-טיפוס תוך היוועצות מקצועית בפסיכולוג החברה, הצלחנו ליצור את סביבת השינה האולטימטיבית בשמיים.

התגובות היו כה נלהבות, שפתחנו במגעים עם חברות תעופה מסחריות ופרטיות, וגארת׳ עצמו אמר את הדברים הבאים:

״ככל שאתה ישן יותר, אתה מרגיש טוב יותר והביצועים שלך משתפרים. ברגע שהם שילבו את טכנולוגיית המזרן ההיברידי שלהם ב-SIMBA Air-Hybrid, הם יצרו מיטה נוחה ממש כמו המיטה שלי בבית.״

הוא כל כך התרשם שזה הוביל לשותפות רחבה יותר בינו לבין Simba. אנחנו מומחים בפיתוח הטכנולוגיה שמאחורי השינה המושלמת. מאז 1979, המייסדים שלנו סיפקו סחורה לכמה מחברות המזרנים הגדולות בעולם. 30 שנות ניסיון נתנו לנו את הידע הדרוש כדי לפתח את מוצר הדגל שלנו — מזרן SIMBA Air-Hybrid.

הגושפנקא מגארת׳ בייל היא הצהרה ש-Simba היא לא רק מותג האהוב על אלפים, אלא שהוא גם הבחירה של הכוכבים.

שינה טובה יותר

לא רק כוכבי ספורט זקוקים לשינה איכותית — כולם זקוקים לה.

שינה איכותית נחוצה לא רק לשיפור ביצועים, היא חיונית גם להחלמה ולמניעת פציעות. מחקרים הראו כי לילה אחד של שינה לא טובה עלול להחליש את המערכת החיסונית ולהגדיל את הסיכוי לחלות, בעוד שחמישה לילות כאלה עלולים לגרום לפגיעה בסיבולת הגופנית וביכולת הקוגניטיבית.

אז בין אם אתם רוצים להצטיין בעבודה, להגשים את התשוקות שלכם, או להגביר את רמת האנרגיה לצורך פעילויות משפחתיות — כדאי להתחיל בשינה טובה יותר.

מזרן Simba Hybrid

מזרן Simba Hybrid ®‎ מיועד לאפשר שנת לילה מושלמת. בנינו את המזרן לאחר בדיקות מקיפות, שהתבססו על מחקר שכלל 180 מיליון נקודות נתונים של פרופילי גוף מ-10 מיליון ישנים.