שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

מה הופך את מזרן Hybrid Simba לכה מיוחד?

מזרן Simba הוא מזרן מהדור הבא, והוא מגיע אליכם כשהוא מגולגל בצורה נוחה. צוות Simba, עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בייצור מזרנים, עם מכירות של יותר ממיליון מזרנים, הצליחו להביא לשלמות את השילוב הייחודי של Simbatex, של הספוג בעל הזיכרון (Memory Foam) ושל 2,500 הקפיצים החרוטיים בכיסים. כל אלה משובצים בתוך חמש שכבות הנוחות של מזרן Simba והודות להם הוא מתאים את עצמו באופן חכם למבנה הגוף של כל אחד.

5 העקרונות של SIMBA – חמש התכונות הנפלאות שהופכות את המזרן שלכם למיוחד במינו – והמשמעות היא שמזרן Simba תפור אישית כדי להעניק תמיכה ייחודית לכל סוגי השינה שיש לאנשים.

משטח השינה
נושם בקלות בעזרת הכיסוי ההיפואלרגני מסוג "לשאוף, לנשוף" של Simba. המבנה הייחודי שלו מאפשר למילוי המזרן לנשום ומספק לכם משטח שינה קריר ונוח במיוחד. יכולת הנשימה המשופרת הזו אחראית לוויסות החום ועוזרת לגופכם למצוא את הטמפרטורה המושלמת לשנת לילה ללא הפרעות. הכיסוי הזה, העשוי מ-100% פוליאסטר, הוא עמיד ביותר וכמו כן מציע פתרון מושלם לאלה ששנתם קלה.

Simbatex שכבת הנוחות
אזור הנוחות הזה, שפותח על ידי SIMBA, הוא שמרכיב את השכבה הראשונה של המזרן. הוא מכיל לטקס סינתטי שמעניק תמיכה ותחושה של קרירות שינעימו לכם את המגע הראשון שלכם עם המזרן.

תמיכה של קפיצים
בגרסת קינג סייז של המזרן יש לא פחות מ-2,500 קפיצים, מספר ללא תחרות. כל מזרן של SIMBA מכיל קפיצים חרוטיים ייחודיים (המוגנים ע"י פטנט) בתוך כיסים, וזו שכבת הנוחות השנייה, המעניקה תמיכה מעולה הודות לצורת החרוט של הקפיצים. כל קפיץ ממפה את עצמו באופן אינדיווידואלי לגופכם במהלך השינה, כדי להעניק לכם נוחות שבאמת מותאמת לכם אישית, ואלה הקפיצים שיגרמו לכם להיות קופצניים ואנרגטיים בבוקר.

לובש את צורתכם
השכבה השלישית עשויה מספוג Visco בעל הזיכרון של SIMBA המתאים את עצמו במומחיות לצורת גופכם ככל שחום הגוף מרכך אותו בהדרגה. היא מעצבת את עצמה לפי תנוחת השינה האינדיווידואלית שלכם כדי להעניק לכם את הנוחות והתמיכה המרביות.


השכבה הזו מאפשרת תנועה טבעית במהלך השינה ועוזרת למנוע הפרעות בכך שהיא מתאימה את עצמה לעמוד השדרה כדי לוודא שתשמרו תמיד על תנוחה בריאה. היא גם בעלת תכונות היפואלרגניות ואנטי-בקטריאליות כדי לספק לכם סביבת שינה נקייה והיגיינית.

שבעה אזורי תמיכה
לבסוף מגיע בסיס הספוג המחורץ שהוא הבסיס ההנדסי המדויק של כל התמיכה שמעניק לכם המזרן בעת השינה. שבעת האזורים האינדיווידואליים שלו מבטיחים שיהיו במזרן שבע רמות תמיכה שיתאימו בדיוק לצרכים האינדיווידואליים שלכם. מילוי הבסיס הזה עובד במקביל לשכבות הספוג ולכיסי הקפיצים כדי שתיהנו מתמיכה שבאמת מגיבה לצורת גופכם.

המחירים שלכם כה סבירים! נראה כאילו זכיתי בהמון מדע, טכנולוגיה ומזרן תמורת כספי – איך זה שמחיר המזרן כה הוגן?

בניגוד ליצרניות מזרנים מסורתיות, אנו איננו מבזבזים כסף על אולמות תצוגה, אנשי מכירות עם עמלות, מלאי ועלויות משלוח גלובליות. במקום זאת אנו מוכרים את המזרנים שלנו ישירות ברשת ומעבירים את החיסכון אליכם.

הודות לגישת המכירות האנכית הזו שלנו, מזרן Simba שלכם מיוצר כאן בבריטניה ונשלח אליכם חם מהמפעל. לעתים קרובות המזרן נשלח אליכם עוד באותו יום שהעובדים המאומנים היטב ואוהבי-המזרנים שלנו ייצרו אותו.

מזרן Simba שווה-ערך מבחינת איכות ורכיבים למזרנים היוקרתיים הנמכרים בדרכים המקובלות, אך חשובה מכך היא העובדה שהידע המדעי שהושקע בו הופך אותו למזרן האידיאלי למגוון הכי גדול של מבני גוף אפשריים. אנו מציעים לכם את המזרן המושלם ואת שירות הלקוחות הנהדר שלנו כדי לחסוך לכם זמן וכסף וגם את הטרדה והעלויות הכרוכות בחיפוש מזרנים בחנויות.

יצרניות מזרנים אחרות מדרגות את המזרנים שלהן כקשים, בינוניים, קשיחים – אז מהו מזרן Simba? והאם לא חשוב שאשכב עליו לפני שאקנה אותו?

את המזרן שלנו יצרנו לאחר בדיקות קשוחות ב-Sleep To Live Institute בארה"ב, שהמחקרים שלו מבוססים על פרופילים של למעלה מ-10 מיליון בני אדם ונתונים שמקורם ב-180 מיליון נקודות שונות בגופם – אנחנו לא מבלבלים את הלקוחות כמו יצרניות המזרנים האחרות. אנו מכנים את המזרנים שלנו "מושלמים" – כל חלק בהם הונדס וחובר לחלקים האחרים במטרה לוודא שהם יתאימו למגוון הכי גדול של מבני גוף כדי לספק שנת לילה מושלמת להכי הרבה אנשים.

ענף המזרנים משגשג הודות לאפשרויות האינסופיות שהם מציעים כדי לבלבל אתכם ולגרום לכם לקנות. אצלנו זה לא כך.

אם בכל זאת אתם רוצים שנגדיר את מידת הקושי של המזרן בהשוואה למזרנים אחרים, נאמר שהוא טוב יותר וגם מעניק תמיכה בינונית עד קשיחה. הוא לא קשיח מדי ולא קשה מדי.

בכל תנוחה אפשרית שתהיה לכם במיטה, אנו מאמינים שתאהבו את התמיכה שיעניק לכם מזרן Simba.

איך עובדת תקופת הניסיון של 100 לילות?

אנו שואפים להעניק לכם שנת לילה מושלמת – ולכן אם אינכם מרוצים ממזרן Simba מכל סיבה שהיא לאחר 100 לילות שינה עליו, תוכלו להחזיר אותו. אינכם צריכים לשמור על כיסוי הניילון – פשוט הסירו אותו והשתמשו במזרן כמו שהייתם משתמשים בכל מזרן אחר.

אנו מציעים שתתנו למזרן שלכם 30 לילות 'להתרגל' אליכם – כל מזרן חדש יכול להרגיש לכם שונה קצת – והניסיון המדעי שלנו מראה שזה רק ייטיב עמכם.

פשוט צרו אתנו קשר (shalom@simbasleep.com) כדי לארגן איסוף. נשלח אליכם שליח כדי לקחת מכם את המזרן ונתרום אותו לארגון צדקה מקומי או למרכז מיחזור במידת האפשר.

תקבלו את מלוא הסכום של הזמנתכם.

 

מהי האחריות ל-10 שנים?

אנו עומדים מאחורי האיכות והמקצועיות שלנו – ולכן מציעים לכם 10 שנות אחריות על כל מזרני Simba. כאן תוכלו לקרוא את תנאי האחריות המלאים

על מה כדאי לי להניח את מזרן Simba שלי?

הוא נועד להיות מונח על כל משטח מוצק ושטוח. המזרן מתאים לרצפה, לבסיס מיטה עם פסי תמיכה, או לבסיס מיטה קפיצי. הכלל הבסיסי הוא שככל שיש יותר שטח בסיס – כך עדיף. אם תבחרו להשתמש בבסיס מיטה עם פסי תמיכה, ודאו שהמרחק ביניהם אינו עולה על 8 ס"מ. אם אתם משתמשים בבסיס מיטה קפיצי ישן עם מספר מועט של פסי תמיכה, מומלץ להשתמש בפס דיקט כדי לתמוך במזרן. פנו אלינו בכל מקרה של ספק.

איפה אתם מייצרים?

המוצרים שלנו מעוצבים בבריטניה, ואנחנו עובדים עם מספר יצרנים בבריטניה ובאירופה. השותפים שלנו באירופה הם מייצרני המזרנים המובילים והיוקרתיים ביותר בעולם.

מהו עומק המזרן? האם הסדינים שלי יתאימו לו?

העומק המושלם! גובהו של מזרן Simba הוא 25 ס"מ. ארזנו בתוך גוף המזרן הזה המון טכנולוגיה מתקדמת, אבל הסדינים הרגילים שלכם יתאימו לו בדיוק – הוא לא נחשב למזרן עמוק על פי הגדרות הענף.

האם עליי להפוך את המזרן מדי פעם?

אנחנו יודעים שזה בזבוז זמן. למי באמת יש את הכוח לעשות את זה? במקום זאת מזרן Simba הוא 'מזרן ללא הפיכות'. עם זאת, אם תסובבו אותו זה יכול להגדיל את הנוחות שלכם ולהאריך את משך חייו. בתור התחלה, אנו מייעצים לעשות זאת נגיד אחת לחודש.

מזרן שמגיע בתוך קופסה? איך זה יכול להיות?!

כן, הייתם מאמינים? מזרן Simba שלכם – לא משנה מה גודלו – יגיע אליכם בקופסה שגודלה 1.05 על 0.50 על 0.50 מ' וכן, זה פשוט לא ייאמן! אתם חייבים לראות את מכונת השיטוח, הקיפול והגלגול שלנו בפעולה, אך שמרו מרחק ממנה! הקפיצים החרוטיים שלנו בתוך הכיסים שלהם פותחו בחוכמה כך שיתקפלו למצב שטוח בתוך עצמם בעת הקיפול, וקופצים לחיים בהתלהבות כשפורסים את המזרן. המזרן יכול לחיות בתוך הקופסה שלו במשך עד 9 חודשים, אך אנו ממליצים לשחרר אותו קודם לכן וליהנות משנת לילה מרגיעה כמה שיותר מוקדם.

מה משקלו של כל מזרן?

כל קופסה שוקלת 2 ק"ג. משקל המזרנים הוא: יחיד: 21 ק"ג, זוגי קטן: 27 ק"ג, זוגי: 30 ק"ג, קינג סייז: 37 ק"ג, סופר קינג סייז: 45 ק"ג.

האם יהיה ריח כלשהו למזרן Simba כשאפתח את האריזה?

כמו לכל חפץ חדש, יכול להיות שיהיה לו ריח. בייצור המזרן אנו משתמשים רק בדבק מבוסס-מים כדי להרחיק כמה שיותר ריחות, אך עקב העובדה שהמזרן מכיל ספוג, ייתכן שיהיה לו ריח מסוים. אם אין לכם ניסיון עם מזרני ספוג, הריח עלול להיות חזק יותר ממה שהייתם מצפים, אך אל דאגה, מדובר בריח נורמלי ובטוח לגמרי, שייעלם תוך מספר ימי שימוש/אוורור

איך עליי לנקות את מזרן Simba שלי?

לניקוי המזרן, השתמשו במטלית רכה, לחה ונקייה בתנועות מעגליות קטנות. ניתן להשתמש בחומרי ניקוי קלים שנועדו לבדים. אין לכבס את הכיסוי – הוא עבר טיפול במעכבי בעירה (בטוחים לגמרי), ולכן כל כיבוס של כיסוי המזרן עלול ליטול ממנו חלק מהיעילות שלו.

האם אוכל להשתמש בשמיכה חשמלית על ה-Simba שלי?

כמובן שכן! Simba נועד לשמש אתכם בדיוק כמו שאתם רוצים – במצב קריר או חמים!

מה המשקל המרבי של האדם השוכב על מזרן Simba?

המשקל המרבי לאדם הוא 114 ק"ג.

 

 

תקשורת ועיתונות

שלחו לנו מייל

press@simbasleep.com